Гройсман вимагає захистити дороги від перевантажених фур

Гройсман вимагає захистити дороги від перевантажених фур

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від Державної служби України з безпеки на транспорті ("Уктрансбезпека") забезпечити дійєвий і постійний контроль за переміщенням вантажних автомобілів територією України і дотриманням ними вагових норм.

Про це він сказав у понеділок під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства, повідомляється у Twitter глави уряду.

"Вимога до "Уктрансбезпеки" – налогодити дієвий і постійний контроль за переміщенням вантажів територією України. Тиждень якісного контролю – і  буде порядок. Не можна розмінювати на хабар в 500 гривень питання якості і безпеки доріг", - сказав Гройсман.

За його словами, такий контроль є вкрай необхідний, оскільки держава "витрачає мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги".  "У нас за різними оцінками біля 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Маємо це зупинити", - наголосив Прем'єр.

Читайте також: Гройсман оголосив про початок сезону дорожніх робіт

Він переконаний, що тиждень якісного контролю на дорогах, і порядок буде наведено, а за 3-5 років ситуація кардинально зміниться на краще. 

При цьому глава уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ. Йдеться, передусім, про камери спостереження. 

"У нас, приміром, є 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу", - сказав Гройсман

Як повідомляв Укрінформ, торік в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що стало рекордним показником для нашої держави. Очікується, що цього року обсяги дорожніх робіт будуть збільшені, а загальний дорожній бюджет перевищить 45 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-