Порошенко: Сподіваємось на плідну співпрацю з Кувейтом у нафтовій сфері

Порошенко: Сподіваємось на плідну співпрацю з Кувейтом у нафтовій сфері

Укрінформ
В Україні сподіваються на плідну співпрацю з Кувейтом у сфері нафтопереробки та транспортування нафти.

Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю голові правління, генеральному директору Кувейтського інформаційного агентства (КУНА) шейху Мубараку Ас-Сабаху, переклад якого українською публікує Укрінформ.

"Очікую, що наші кувейтські партнери належно оцінять привабливі перспективи українського ринку, зокрема у сфері співпраці з нафтопереробки та транспортування нафти. Для нас має винятково важливе значення пошук нових джерел енергоносіїв, залучення нових надійних та ефективних партнерів, зокрема і з числа країн Затоки", - заявив глава Української держави.

За його словами, для України одним з головне завдань є створити максимально комфортні умови для інвесторів.

Президент підкреслив, що в країні надається значна увага енергетичній безпеці. Ця сфера включає в себе як реформування енергетичного ринку, так і диверсифікацію джерел постачання.

"Ми значно просунулися у питаннях реформування енергетичного ринку в Україні. Наша головна мета – запровадження зрозумілих правил на ринку, забезпечення його максимальної транспарентності, реформування національних енергетичних компаній відповідно до стандартів ЄС", - розповів Порошенко.

Крім того, він запевнив, що влада приділяє значну увагу підвищенню енергоефективності та розвитку зеленої і відновлюваної енергетики.

Читайте також: Порошенко закликав кувейтський бізнес інвестувати в Україну

Як повідомляв Укрінформ, 18-19 березня 2018 року Президент України Петро Порошенко перебував з  державним візитом у Державі Кувейт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-