Гонтарева: Вважаю свою місію повністю виконаною

Гонтарева: Вважаю свою місію повністю виконаною

Укрінформ
Голова Національного банку Валерія Гонтарева вважає, що повністю виконала свою місію на посаді очільника регулятора.

Про це вона сказала під час звіту щодо своєї діяльності на посаді очільника Національного банку України у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я прийшла до Національного банку для проведення реформ, тому коли всі реформи, які негайно потребувала українська економіка та банківський сектор, були зроблені, я вважала свою місію повністю виконаною, і в квітні минулого року подала Президентові офіційну заяву про відставку за власним бажанням. З 11 травня 2017 року я вже не працюю у Національному банку", - сказала Гонтарева.

Читайте також: Гонтарева прийшла на засідання Ради

Вона зазначила, що за останні декілька років було забезпечено макрофінансову стабільність, країна перейшла на гнучкий валютний курс та започаткувала нову монетарну політику інфляційного таргетування. Успішна співпраця з МВФ та іншими міжнародними кредиторами дала змогу наростити резерви до 18,4 млрд дол.

"Я вважаю мою місію повністю виконаною, тому що реформи зроблені. Вперше в історії нашої держави відставка голови НБУ не є політичним рішенням", - заявила Гонтарева.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-