Дев'ять компаній готові здійснити днопоглиблення в порту Чорноморськ - АМПУ

Дев'ять компаній готові здійснити днопоглиблення в порту Чорноморськ - АМПУ

Укрінформ
Дев'ять компаній допущені до аукціону щодо права здійснити днопоглиблення підхідного каналу та операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману морського порту Чорноморськ.

Про це у вівторок повідомила кореспонденту Укрінформу спеціаліст відділу зовнішніх комунікацій АМПУ Олександра Аксьонова, пославшись на керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса.

"Ми раді, що на участь в тендері, яким передбачено виконання величезних обсягів робіт з днопоглиблення у порту Чорноморськ, подали заявки і національні, і міжнародні компанії з першої десятки найбільших світових днопоглиблювачів. З огляду на успішний досвід проведення подібних тендерів торік, очікуємо прозорої та конкурентної процедури торгів. Втім, я особисто проконтролюю, щоб роботи в Чорноморську були проведені компанією-переможцем якісно і в строк", - цитує прес-служба Вецкаганса.

В АМПУ нагадали, що тендер складається з двох лотів. Перший - днопоглиблення підхідного каналу порту Чорноморськ, для участі в якому зареєструвались чотири компанії: China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine BV.

Другий лот - днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману. За підсумками процедури прекваліфікації, до аукціону допущені п'ять учасників, що подали заявки: ТОВ «Укрбудсервіс», China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine Contractors BV.

Читайте також: Адміністрація морських портів оголосила льодову кампанію в чотирьох портах

Згідно з рішенням тендерного комітету Южненської філії АМПУ, аукціон відбудеться 13 березня 2018 року. Обсяг днопоглиблювальних робіт за першим лотом орієнтовно становить 504 тисячі 400 кубометрів, за другим - збільшення операційної акваторії 1-го ковша до 15 метрів, об'ємом - 1 мільйон 485 тисяч 560 кубометрів.

Стартова вартість, з якої розпочнуться торги по першому лоту, становить 91 мільйон 769 тисяч 365 гривень без ПДВ, а по другому лоту - 353 мільйони 032 тисячі 189 гривень без ПДВ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-