Укрзалізниця оперативно скорочує на 10% споживання газу

Укрзалізниця оперативно скорочує на 10% споживання газу

1236
Укрінформ
Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" доручило підрозділам компанії оперативно скоротити на 10 відсотків споживання газу, забезпечуючи при цьому безпеку руху та безперервну роботу стратегічної компанії.

Про це повідомив у суботу в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов у Facebook.

"ПАТ «Укрзалізниця» приєднується до важливої ініціативи Нафтогаз України, яка протистоїть спробам дискредитувати нашу державу перед європейською спільнотою. Перед філіями, установами, структурними підрозділами товариства поставлено завдання оперативно скоротити споживання газу, забезпечуючи при цьому безпеку руху та безперервну роботу стратегічної компанії", - написав він.

Він повідомив, що поставив завдання скоротити добове споживання газу на 10%, що має дати економію у межах 39 тисяч кубометрів газу щодоби.

Читайте також: Укрзалізниця почала перемовини з бізнесом про нову політику перевезень

Як повідомлялося, у Нафтогазі 1 березня заявили про дефіцит газу в Україні через сильні морози і відмову Газпрому в його поставках і запропонували запровадити заходи з обмеження споживання газу.

2 березня в Україні запровадили відповідні заходи, які, зокрема, передбачають переведення генеруючих компаній з газу на мазут, а також тимчасове закриття навчальних закладів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-