Газпром заявляє, що не припиняв транзит газу через Україну

Газпром заявляє, що не припиняв транзит газу через Україну

Укрінформ
У «Газпромі» заявили, що найближчим часом компанія не припинятиме транзит газу через Україну.

Про це заявив РБК офіційний представник компанії Сергій Купріянов.

«Якщо б це було так, ми б так прямо сказали», — сказав РБК Купріянов, відповідаючи на запитання, чи означає початок процедури розірвання контракту з «Нафтогазом» у Стокгольмському арбітражі негайне припинення транзиту через Україну.

Джерело РБК у трейдерській «дочці» «Газпрому» «Газпром експорт» також підтвердив, що транзит через Україну продовжиться, оскільки для розриву контрактів необхідно пройти через юридичний процес.

«Судова процедура потребує часу. Ми не припиняємо прямо зараз прокачування газу через Україну», — сказав співрозмовник РБК.

Читайте також: Відзавтра в Україну почне надходити газ із Польщі - Гройсман

Як повідомляв Укрінформ, голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер заявив, що після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь Газпром ініціюватиме розірвання контрактів з НАК "Нафтогаз України" на поставку і транзит газу.

У Нафтогазі заявили, що поки не отримували від російського Газпрому ніяких документів про розірвання контрактів на купівлю-продаж і постачання газу.

У лютому Нафтогаз здійснив передоплату газу Газпрому в очікуванні початку поставок газу з 1 березня. Проте російська компанія повернула гроші в повному обсязі і відмовилася постачати газ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-