Гонтарева впевнена, що за її звільнення проголосує вся Рада

Гонтарева впевнена, що за її звільнення проголосує вся Рада

1828
Укрінформ
Глава НБУ Валерія Гонтарева впевнена, що депутати проголосують за її відставку і підтримує кандидатуру Якова Смолія на пост глави центробанку.

Глава Нацбанку Валерія Гонтарева впевнена, що депутати проголосують за її відставку і підтримує кандидатуру Якова Смолія на пост глави центробанку.

Про це журналістам розповіла глава НБУ Валерія Гонтарева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Те, що за моє звільнення будуть всі 450 депутатів, у мене сумніву немає. Я за те, щоб відбулося це голосування. Я хочу підтримати команду Національного банку. Лідер у команди є - це Яків Смолій, а ось питання вже в тому, щоб з реальної частини перейти у формальну, і для цього потрібне голосування. А не відбувається воно тому, що ми заручники цього нескінченного пакетного голосування", - сказала Гонтарева.

Вона також зазначила, що деякі партії підтримали кандидатуру Якова Смолія.

"Я сьогодні вкотре була запрошена виступити у Верховній Раді. У НБУ неодноразово говорили, що я готова приходити в Раду і звітувати. Я постійно живу в Україні. Знову, коли все включають у пакетне голосування, а в пакетному голосуванні дуже багато всіляких операцій, то щоразу по якійсь операції вони не домовляються, і голосування не відбувається", - сказала Гонтарева.

Читайте також: Президент очікує від Ради низки кадрових рішень

Вона пояснила, що не давала протягом 10 місяців жодних коментарів тому, що має намір давати інтерв'ю і коментарі вже як екс-глава НБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-