Державі повернули кар’єр у Вінницькій області вартістю понад 26 мільйонів

Державі повернули кар’єр у Вінницькій області вартістю понад 26 мільйонів

Укрінформ
На Вінниччині в розпорядження обласної влади та Держгеокадастру повернули територію кар’єру вартістю понад 26 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

«Рішенням господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури Вінницької області зобов’язано одне з приватних підприємств Вінницького району повернути Вінницькій обласній державній адміністрації та Головному управлінню Держгеокадастру у Вінницькій області 4 земельні ділянки площею 9,4 га, які розташовані на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району за межами населеного пункту, вартістю 26 млн грн», -  йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підприємство після закінчення у 2015 році договорів оренди землі не звернулося до відповідних органів державної влади щодо їх поновлення, не повернуло земельні ділянки та продовжувало їх використання для розробки кар’єру по добуванню цегельної сировини без сплати орендної плати згідно з вимогами законодавства.

Читайте також: Держземлі торік здавалися в оренду вдвічі дорожче, ніж приватні - Держгеокадастр

Прокуратурою забезпечено реальне виконання вказаного рішення суду і повернуто Вінницькій обласній державній адміністрації та Головному управлінню Держгеокадастру у Вінницькій області підприємством ділянок загальною площею 9,4 га вартістю 26 млн грн за актами прийому-передачі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-