Фонд гарантування знову продаватиме проблемні активи банку "Форум" - 22.02.2018 17:52 — Новини Укрінформ
Фонд гарантування знову продаватиме проблемні активи банку "Форум"

Фонд гарантування знову продаватиме проблемні активи банку "Форум"

701
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає права вимоги за кредитами юридичних осіб, у забезпечення за якими передано зокрема комплекси діючих молоко- та маслозаводів на Черкащині.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«14 березня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, у забезпечення за якими передано зокрема комплекси діючих молоко- та маслозаводів на Черкащині. Активи ПАТ «БАНК «ФОРУМ» виставляються на черговий аукціон із початковою ціною реалізації 92,40 млн грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фонд гарантування продовжує виплати вкладникам банку «Хрещатик»

Одним лотом на торги виставлено права вимоги за чотирма кредитами. Компанії-позичальники зареєстровані у Черкаській області, є пов'язаними між собою та входять до складу групи, що спеціалізується на виробництві масла, спредів та сухого знежиреного молока. До складу групи входить кілька молоко- та маслозаводів. На початок січня 2018 року заборгованість за договорами склала 526,18 млн грн. У забезпечення за кредитами передано одразу кілька об'єктів нерухомості: об'єкт незавершеного будівництва, виробничий корпус, будівлі та споруди молокозаводу з обладнанням (Черкаська область,  м. Шпола), комплекс будівель та нежилих приміщень - будівлі маслозаводу з обладнанням (Черкаська  область, м. Городище), комплекси будівель - будівлі маслозаводу з обладнанням (Черкаська область, м. Жашків). Крім того, у заставі банку - понад 100 одиниць автотранспортних засобів та цінні папери - прості іменні акції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>