Фонд гарантування продовжує виплати вкладникам банку «Хрещатик»

Фонд гарантування продовжує виплати вкладникам банку «Хрещатик»

933
Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 21 лютого до 4 квітня 2018 року продовжуватиме здійснювати виплати вкладникам ПАТ «КБ «Хрещатик».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«З 21 лютого 2018 року до 4 квітня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) продовжує здійснювати виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «Хрещатик», - йдеться в повідомленні.

Для отримання відшкодування вкладники ПАТ «КБ «Хрещатик» можуть звертатись з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду АБ «Укргазбанк».

Читайте також: Фонд гарантування цього тижня планує продати активи банків на 18 мільярдів

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-