Укрнафта за використання надр заплатила Сумщині у січні майже 9 мільйонів

Укрнафта за використання надр заплатила Сумщині у січні майже 9 мільйонів

1464
Укрінформ
За січень 2018 року Сумщина отримала майже 9 мільйонів гривень рентної плати від ПАТ „Укрнафта” за використання ним надр регіону.

Про це у понеділок, 19 лютого, під час апаратної наради в Сумській облдержадміністрації повідомив голова ОДА Микола Клочко.

„Сумська область лише за один місяць від „Укрнафти” отримала 8,7 мільйона гривень рентних платежів. Так, за січень 2018 року рентна плата, що виплачена НГВУ „Охтирканафтогаз” ПАТ „Укрнафта” обласному бюджету, становить 3 мільйони 494 тисячі гривень, Комишанській ОТГ – 150 тисяч гривень, Чернеччинській ОТГ – 2 мільйони 886 тисяч гривень, Липоводолинському району – 312 тисяч гривень, Роменському району – 1 мільйон 884 тисячі гривень”, - зазначив посадовець.

Він нагадав учасникам апаратної наради, що співпраця з видобувними підприємствами не була простою.

Зокрема, минулого року закінчився термін спеціальних дозволів для ПАТ „Укрнафта”, через що тривалий час без газу залишалися близько 10 населених пунктів двох районів області.

„Однак завдяки системній і наполегливій роботі облдержадміністрації, обласної ради, керівників Охтирської, Роменської і Липоводолинської райдержадміністрацій щодо допомоги в отриманні дозволів на видобуток вуглеводнів ПАТ „Укрнафта” в Сумській області не лише жителі регіону отримали газ у свої домівки, а й в область надійшли рентні платежі й об’єднані територіальні громади та райони матимуть додаткові кошти на свій розвиток”, - зауважив голова ОДА.

Читайте також: Нафти і конденсату в січні видобули на 1,5% менше - Міненерго

Між ПАТ „Укрнафта” та Сумською обласною радою укладено угоду, згідно з якою акціонерне товариство зобов’язується здійснювати рентну плату до обласного бюджету за використання для своїх потреб надр регіону, а також робити відрахування безпосередньо тим населеним пунктам, де проводиться видобуток вуглеводнів. Однак останнім часом необхідні платежі носили нерегулярний характер, через що виникло напруження у відносинах між обласною владою та добувною компанією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-