Укрпошта продала перші облігації на 150 мільйонів

Укрпошта продала перші облігації на 150 мільйонів

Укрінформ
Національний поштовий оператор країни - Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» - реалізувало перші облігації загальною вартістю 150 мільйонів гривень. 

Про це повідомив перший заступник генерального директора з фінансових питань компанії Олександр Чернявський. 

«Випуск облігацій ПАТ «Укрпошта» - це, перш за все, можливість отримати додаткові інвестиції для розвитку головної пошти країни. Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. В першу чергу - це закупівля нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві», – зазначив Чернявський.

Облігації Укрпошти випущені в серіях «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тисяч шт та номінальною вартістю однієї облігації 100 тис. грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн грн, серії «В» – 200 млн грн, серії «С» – 250 млн грн. Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» – по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно. 

Співорганізатором продажу облігацій серії «А» є група ICU, яка також взяла участь в розміщенні цінних паперів як інвестор.

Читайте також: Укрпошта цього року відкриє ще 100 відділень - Смілянський

Як повідомляв Укрінформ, 1 березня 2017 року українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" завершило процес акціонування і стало акціонерною корпорацією. Ця процедура дозволяє створити прозору ефективну державну компанію нового зразка, залучати для її розвитку міжнародні інвестиції, і як наслідок - значно підвищити якість роботи для забезпечення основних клієнтських потреб. Слід також зазначити, що ця процедура корпоратизації стала найшвидшою в історії України – процес перетворення «Укрпошти» в ПАТ тривав лише 8 місяців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-