SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман хоче цьогоріч на 30% підняти зарплату у легкій промисловості - 02.02.2018 14:05 — Новини Укрінформ
Гройсман хоче цьогоріч на 30% підняти зарплату у легкій промисловості

Гройсман хоче цьогоріч на 30% підняти зарплату у легкій промисловості

Фото
2960
Ukrinform
Уряд протягом поточного року має намір здійснити низку кроків щодо підвищення середньої заробітної плати працівникам сфери легкої промисловості.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час наради з керівниками підприємств легкої промисловості у Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам треба думати над тим, яким чином дотягнути середню заробітну плату у легкій промисловості, підвищити фактично на 30% протягом цього року", - сказав Гройсман.

Читайте також: Гройсман вважає 2018 рік набагато кращим для економіки, ніж минулий

За його словами, у легкій промисловості нині працює понад 80 тисяч людей, і середня зарплата у них становить 70% від середньої по промисловості. Тобто, на 30% нижча. Але якщо говорити про працівників легкої промисловості, то тут 75% - жінки. Тому виходить так, що жінки дискриміновані з точки зору зарплати, зауважив Прем'єр.

Робоча поїздка Володимира Гройсмана Київщиною. Концерн "Ярослав"/ Фото Владислава Мусієнка

Як повідомляв Укрінформ, глава уряду у п'ятницю здійснює робочу поїздку по Київській області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-