Нафтогаз торік наростив імпорт газу з європейського напрямку на 6%

Нафтогаз торік наростив імпорт газу з європейського напрямку на 6%

467
Ukrinform
НАК "Нафтогаз України" у минулому році імпортував з європейського ринку 8,7 млрд кубометрів газу, що на 500 млн кубометрів більше, ніж у 2016 році.

Про це інформує прес-служба НАК "Нафтогаз України"

"У минулому році Нафтогаз імпортував з європейського ринку 8,7 млрд куб. м газу, що на 0,5 млрд куб. м (6%) більше, ніж у попередньому році", - йдеться у повідомленні.

При цьому, кількість європейських постачальників, у яких Нафтогаз закуповував природний газ у 2017 році, становила 13 компаній - на дві компанії менше, ніж у 2016 році. 

"Жодна з цих компаній не постачає більше 30% обсягу імпортованого газу", - запевнили у НАК.

Читайте також: Кількість приватних газотрейдерів в Україні за рік збільшилася вдвічі

За даними Нафтогазу, 8,6 млрд кубометрів газу для потреб компанії надійшло зі словацького напрямку, ще 100 млн кубометрів - з угорського напрямку. За польським напрямком державна компанія у 2017 році газ не закуповувала.

Як повідомлялося, Нафтогаз три роки не закуповував газ у Газпрому, який не став подовжувати дію «зимового пакету» у 2016 р. У грудні 2017 року Стокгольмський арбітраж зобов’язав російську монополію продавати Нафтогазу до 5 млрд кубометрів газу щорічно за ціною ліквідного європейського хабу. Нафтогаз зобов’язаний купувати з цього обсягу 4 млрд кубометрів на рік.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-