Одеський припортовий запрацював після кількамісячного простою

Одеський припортовий запрацював після кількамісячного простою

925
Ukrinform
29 січня на Одеський припортовий завод почав надходити газ за давальницькою схемою, що створило можливість для запуску підприємства. 

Про це повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щуріков на своїй сторінці у Facebook. 

"Сьогодні почали запуск ОПЗ. ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» виконала свої зобов'язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки", - пояснив Щуріков.

За словами першого заступника директора, планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду. Основні зобов'язання «Всеукраїнської Енерго Компанії» - одноразово забезпечити до 3 млн куб. м газу для запуску виробництва і щомісяця до 60 млн куб. м газу як давальницької сировини.

Читайте також: Сировина для ОПЗ: стало відомо, хто виграв тендер

У листопаді 2017 року Одеський припортовий завод припинив роботу через вихід з ладу одного з агрегатів. При цьому, на підприємстві не змогли спрогнозувати можливість відновлення роботи підприємства в майбутньому, оскільки ОПЗ може працювати тільки за давальницькою схемою, а регулярні зупинки заводу ставлять під загрозу виконання умов договору та контрактів з покупцями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>