Перемовини щодо оновленого Транстихоокеанського партнерства завершені - Трюдо

Перемовини щодо оновленого Транстихоокеанського партнерства завершені - Трюдо

999
Ukrinform
Укладення Усеосяжної та прогресивної угоди щодо транстихоокеанського партнерства, що полегшить торгівлю між 11 державами азіатсько-тихоокеанського регіону, дозволить забезпечити тривале економічне зростання.

Таку думку під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі висловив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні у Токіо була досягнута правильна угода. Наш уряд відстоював канадські інтереси і як наслідок ця угода досягла цілей створення й підтримання зростання, процвітання та добре оплачуваних робочих місць для середнього класу із нинішнього та майбутніх поколінь», - сказав Трюдо.

При цьому він наголосив, що нова угода дозволить відчути переваги вільної торгівлі великій кількості громадян.

«Торгівля допомагає посилювати середній клас, але для досягнення цього, ми повинні упевнитися, що ці переваги відчують усі наші громадяни, а не окремі індивіди. Усеосяжна та прогресивна Угода – новий крок на цьому шляху», - зауважив прем'єр-міністр Канади.

Читайте також: Канада має чимало претензій до Транстихоокеанського партнерства

Він додав, що завершення перемовин про нову зону вільної торгівлі знаменує собою «важливий день для Канади та прогресивної торгівлі по всьому світу».

Нагадаємо: ще у травні минулого року міністри торгівлі 11 країн-учасниць Транстихоокеанського партнерства на зустрічі у Ханої пообіцяли відродити угоду та продовжити її роботу без США після того, як Дональд Трамп підписав указ про вихід країни із Транстихоокеанського партнерства (ТТП). Крім того, міністри зазначили, що готові прийняти Штати назад до кола учасників, якщо настрій у Вашингтоні зміниться.

Трамп критикував ТТП ще під час своєї передвиборчої кампанії, висловлюючи побоювання, що угода призведе до скорочення кількості американських робочих місць.

Читайте також: Транстихоокеанське партнерство працюватиме без США

У вівторок в Токіо представники Австралії, Японії, Нової Зеландії, В'єтнаму, Канади, Сінгапуру, Мексики, Перу, Малайзії, Брунею та Чилі оголосили про завершення перемовин стосовно Усеосяжної та прогресивної угод щодо транстихоокеанського партнерства, яка прийде на заміну ТПП.

Цей документ передбачає створення зони вільної торгівлі між цими країнами, скорочення торгових тарифів у регіоні, і у перспективі - створення у Тихоокеанському регіоні єдиного ринку на кшталт європейського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>