ProZorro обладнали

ProZorro обладнали "запобіжником" від шахраїв

Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо здійснення моніторингу публічних закупівель.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в АП, закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель з метою попередження порушень у цій сфері та дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.

Документом посилюється контроль за публічними закупівлями, а також створюються умови для подолання корупції в цій сфері.

Як наголосив Президент, платформа ProZorro вже оздоровила сектор державних закупівель, заощадивши десятки мільярдів бюджетних коштів, а підписані ним зміни до закону про державні закупівлі впроваджують автоматичний ризик-менеджмент у закупівлях.

Читайте також: Система ProZorro заощадила 37,6 мільярда бюджетних коштів - Кубів

"В онлайні працюватиме система ризик-індикаторів, яка сигналізуватиме контролюючому органу про те, що з цим учасником щось не так. Це нововведення адресовано в першу чергу тим, хто навчився чи вчиться дурити ProZorro. Алгоритми будуть підказувати, куди саме дивитись, як на максимально ранніх стадіях вирахувати тих, хто хоче обійти систему", - підкреслив Порошенко.

Як повідомлялося, 21 грудня 2017 року Верховна Рада схвалила Закон "Про внесення змін до закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель". За відповідне рішення проголосували 226 народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-