На форумі в Давосі вперше відкрили майданчик

На форумі в Давосі вперше відкрили майданчик "Український дім"

Укрінформ
В рамках 48-го Всесвітнього економічного форуму, який проходить в Давосі з 22 до 26 січня 2018 року, вперше відбулося відкриття майданчика «Український дім».

Про це в коментарі Укрінформу повідомив керуючий партнер KPMG в Україні, - компанії, яка бере участь у Всесвітньому економічному форумі, Андрій Цимбал.

"Відкриття «Українського дому» - дійсно історична подія. Україна має глобальне завдання - просувати себе як підприємницький і ІТ-хаб, країну, що має високий потенціал для інвестицій", - зазначив він.

За словами Цимбала, «Український дім» являтиме собою дискусійний хаб, де протягом чотирьох робочих днів відбуватимуться дискусії в різних форматах на тему того, що Україна може запропонувати міжнародним партнерам.

Він також наголосив на важливості даного заходу з точки зору позиціонування України як нового технологічного партнера для глобальних компаній.

«З одного боку, ми стаємо свідками четвертої промислової революції, яка структурно змінить економіки країн. З іншого - не випадково в якості основної теми обрано пошук шляхів міжнародного співробітництва та створення спільного майбутнього для всього світу. Поточний рік може стати для України роком залучення інвесторів і економічного зростання, тому для українських представників одне із завдань в рамках Форуму - мінімізувати неясність щодо України для інвесторів», - сказав він.

Читайте також: У Давосі розпочинається Всесвітній економічний форум

KPMG - міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Офіси KPMG відкриті у 152 країнах світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-