ПриватБанк вимагає 1,84 мільярда від Дніпроавіа - ЗМІ

ПриватБанк вимагає 1,84 мільярда від Дніпроавіа - ЗМІ

4061
Укрінформ
Госпсуд Дніпропетровської області в рамках справи про банкрутство компанії "Дніпроавіа" прийняв до розгляду заяву ПриватБанку про визнання його грошових вимог до авіакомпанії на 1,84 млрд грн,

Про це пише FinBalance.

Як зазначається, цей же суд розглядає ще одну справу – за позовом ПриватБанку до ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" про стягнення 444 млн грн заборгованості за кредитним договором від 21.01.2014.

Нагадаємо, 30 березня 2017 року Госпсуд Дніпропетровської області задовольнив позов Фонду держмайна і розірвав договір купівлі-продажу від 28 серпня 2009 року акцій ВАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" в кількості 111 956 480 штук (94,572% статутного капіталу товариства), який був укладений між Фондом держмайна і ТОВ "Галтера".

Згідно з рішенням суду, акції "Дніпроавіа" мали бути списані на користь держави. Свої позовні вимоги ФДМУ обгрунтовував неналежним виконанням умов договору купівлі-продажу з боку ТОВ "Галтера" (йшлося в т.ч. про невнесення обіцяних інвестицій на 882 млн грн). Судові спори по цій справі наразі тривають.

Читайте також: Наглядова рада ПриватБанку призначила голову правління

У рамках справи про банкрутство "Дніпроавіа" про свої грошові вимоги до цієї компанії заявили в т.ч. ТОВ "Галтера" (545,9 млн грн); ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" (598,8 млн грн), засновником якого є саме ж ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа"; ПАТ "Дніпроазот" (42,2 млн грн), пов’язане з "приватівцями"; ТОВ "Сєнтоза ЛТД" (105,6 млн грн), серед кінцевих бенефіціарів якого, за даними держреєстру, – в т.ч. Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

"Дніпроавіа" пов'язують із групою Приват. За даними НКЦПФР, на кінець ІІІ кварталу 2017 року власником 99,45% акцій ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" було ТОВ "Галтера", засновниками якого в свою чергу, за даними держреєстру юросіб, є ТОВ "Кельвіс"; ТОВ "Діскора"; ТОВ "Тасма"; Алданті Інвестментс Лімітед (Беліз); Етімо Трейдінг ЛТД (Британські Віргінські острови); Файневіа Сайпрус Лімітед (Кіпр).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-