Наглядову раду Нафтогазу очолила британка

Наглядову раду Нафтогазу очолила британка

955
Ukrinform
Головою наглядової ради НАК "Нафтогаз України" обрана екс-голова Регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання Клер Споттісвуд.

Про це повідомила у п'ятницю прес-служба Нафтогазу.

 "На першому засіданні нового складу наглядової ради Нафтогазу, яке було проведене 22 грудня 2017 року, головою наглядової ради було обрано Клер Споттісвуд. Посаду заступника голови наглядової ради продовжує обіймати Володимир Демчишин, який виконує ці повноваження з 18 квітня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Наступне засідання наглядової ради заплановане на кінець січня 2018 року. Під час наступного засідання будуть розглянуті питання призначення голів та формування чотирьох комітетів наглядової ради.

Читайте також: Нафтогаз торік сплатив понад 100 мільярдів податків та дивідендів

Клер Споттісвуд працювала головою Регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання (Ofgas) протягом 1993-1998 років, коли відбувалися поділ компанії "British Gas" та лібералізація ринку газу у Великій Британії.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні уряд затвердив наглядову раду Нафтогазу. До її складу увійшли незалежні члени ради Клер Споттісвуд (Велика Британія), Бруно Лескуа (Франція), Амос Хохштайн (США), Стівен Хейсом (Канада) та представники держави Володимир Кудрицький і Сергій Попик. Також у складі нової наглядової ради працює екс-міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-