Уряд затвердив фінплан АМПУ на 2018 рік з чистим прибутком у 3,3 мільярда

Уряд затвердив фінплан АМПУ на 2018 рік з чистим прибутком у 3,3 мільярда

621
Ukrinform
Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ДП «Адміністрація морських портів України» на 2018 рік. 

Документ був прийнятий 20 грудня 2017 року на засіданні уряду, повідомляє Адміністрація морських портів України. 

«У 2018 рік АМПУ входить із затвердженим головним фінансовим документом підприємства, що стало можливим завдяки активній роботі команди АМПУ, нашій ефективній взаємодії з органами влади та підтримці міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Затвердити фінансовий план до нового року для нас було надзвичайно важливо, адже це дозволить забезпечити безперервну реалізацію інвестиційних та інших проектів, більшість з яких — перехідні і потребують стабільного фінансування. Дотримавшись свого слова перед колегами на місцях, ми очікуємо від філій ефективної роботи у наступному році і своєчасної реалізації поставлених завдань», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Фінансовий план передбачає збільшення рівня чистого доходу підприємства на 7,7% у порівнянні з 2017 роком. Планується, що цей показник складе 8,4 млрд грн. Чистий прибуток очікується на рівні 3,3 млрд грн. Відрахування в бюджет становитимуть 4,5 млрд грн.

Читайте також: АМПУ через ProZorro шукає незалежного оцінювача свого майна

Відповідно до фінплану, капітальні інвестиції АМПУ у розвиток портів в 2018 році складуть майже 4,3 млрд грн. Основні напрями для інвестування — капітальне днопоглиблення, будівництво і реконструкція причалів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-