Укрзалізниця: Фінплан - 2018 буде прибутковим зі значним нарощенням інвестицій

Укрзалізниця: Фінплан - 2018 буде прибутковим зі значним нарощенням інвестицій

1216
Ukrinform
Фінансовий план ПАТ "Укрзалізниці" на 2018 рік може бути подано до уряду вже цього тижня.

Таку думку висловив у розмові з журналістами директор з економіки та фінансів ПАТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев після круглого столу щодо проблемних питань перевезення зерна залізничним транспортом в Укрінформі. 

"Його (фінплану - ред.) затримка була  зумовлена очікуванням дерегуляції вагонної складової, оскільки це значний додатковий дохід, який може бути спрямований як на модернізацію, так і на оновлення рухомого складу.  Але ми сподіваємося, що все-таки дерегуляція вагонної складової відбудеться ще в цьому році, і фінансовий план буде подано до кінця цього тижня", - сказав Рязанцев.

Що стосується параметрів фінплану, то, за словами Рязанцева, наразі він не хотів би озвучувати цифри, але однозначно цей фінплан буде прибутковим зі значним нарощенням інвестицій.

"Щодо його параметрів я не хочу сьогодні називати вам остаточні цифри, але це буде прибутковий план, зі значним нарощенням інвестицій, це буде план зі значними оптимізаційними заходами всередині структури Укрзалізниці", - зазначив Рязанцев.  При цьому він висловив переконання, що вже за кілька днів усі зможуть побачити "деталі цього документа". "Як тільки він буде проголосований правлінням, ми одразу його подамо до Міністерства економіки, і тоді всі його зможуть побачити", - зауважив Рязанцев.

Читайте також: Укрзалізниця може щороку заробляти 395 мільйонів на постачанні електроенергії

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євгену Кравцову терміново внести до Кабінету міністрів України проект фінансового плану ПАТ "Укрзалізниця" на 2018 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-