Кубів у СОТ закликав утриматися від нових торговельних обмежень

Кубів у СОТ закликав утриматися від нових торговельних обмежень

Відео
Укрінформ
Перший  віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів закликав  членів СОТ  утримуватися від застосування нових торговельних обмежень.

Про це він сказав під час виступу на пленарній сесії Конференції міністрів СОТ у Буенос-Айресі (Аргентина), повідомляється на сторінці Кубіва у Facebook.

Читайте також: Гройсман: Співпраця між Україною і ЄС набирає обертів - 29% зростання торгівлі

Він також звернув увагу на те, що правила СОТ є додатковим стимулом для впровадження внутрішніх реформ.

"Так, приєднавшись у 2016 році до Угоди СОТ про державні закупівлі, Україна запровадила сучасну систему прозорих електронних державних закупівель ProZorro та ініціювала започаткування пілотного проекту із створення міжнародного порталу в рамках ініціативи Prozorro GoGlobal", - додав віце-прем'єр.

Він зауважив, що, ратифікувавши в 2015 році Угоду СОТ про спрощення процедур торгівлі, уряд України вживає заходів, спрямованих на дерегуляцію зовнішньоторговельної діяльності, створення ефективного "єдиного вікна", покращення бізнес-клімату.

За його словами, Україна залишається палким прихильником багатосторонньої торговельної системи і підтримує зусилля членів щодо вдосконалення нинішніх правил торгівлі та створення нових.

"Україна вважає, що вкрай важливим є вдосконалення дисциплін щодо внутрішньої підтримки у сфері сільського господарства та запобігання застосуванню заходів, які спотворюють торгівлю. Розбіжності у підходах до вирішення окремих питань, безумовно, є викликом для нашої спільноти, проте члени неодноразово демонстрували свою здатність знаходити взаємоприйнятні рішення і досягати поставлених цілей для розвитку світової торгівлі", - додав Кубів.

Віце-прем'єр сподівається,  що подальша лібералізація торгівлі та вдосконалення правил і дисциплін забезпечать поступове вирівнювання зобов'язань між членами, які заснували СОТ, та членами, які приєднались до організації згідно зі статтею XII Угоди про СОТ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-