"Газовий" борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,1%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед Нафтогазом за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 1,1% і становить 26,7 млрд грн.

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 5 грудня 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 26,7 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 304 млн грн (1,1%)», - йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 77% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 13%, борг прямих промислових споживачів — близько 10%.

Читайте також: Нова наглядова рада Нафтогазу складається з компетентних людей - Вітренко

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 20,5 млрд грн, з них за 2017 р. — 4,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 409 млн грн (2%).

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 121 млн грн (4,1%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 2 808 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-