Таскомбанк — у топ-3 рейтингу надійності банківських депозитів

Таскомбанк — у топ-3 рейтингу надійності банківських депозитів

PR
998
Ukrinform
2 грудня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки свого дев’ятнадцятого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів».

За підсумками 9-ти місяців 2017 року ТАСКОМБАНК посів 3-ю позицію рейтингу, покращивши свій результат на два пункти порівняно з попереднім періодом.

Олексій Беров, заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК», так прокоментував підсумки рейтингу: «Будучи універсальним банком, ТАСКОМБАНК продовжує динамічне зростання та все успішніше посилює свої ринкові позиції по всіх напрямках: у роботі з корпоративними клієнтами, у роздрібному бізнесі, МСБ, електронної комерції, інкасації. У грудні готуємося запустити дистанційне обслуговування підприємців та посісти провідні позиції у роботі з цим сегментом. Ми прихильники довгострокових та довірчих відносин з клієнтами. Чесні та відкриті у відносинах з ними. Завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання. Прагнучи бути для них сучасним банком-партером, інвестуємо у технології, розвиток дистанційних каналів доступу до продуктів та сервісів, модернізуємо продуктові пропозиції під їх актуальні потреби. Вважаємо, що ці принципи роботи у поточних умовах є нашими сильними конкурентними перевагами. А стрімкий ріст бази лояльних до ТАСКОМБАНКУ клієнтів — найточніше тому підтвердження».

За 9 місяців 2017 року ТАСКОМБАНК збільшив статутний капітал на 97,4% до 608 млн. грн. За даними НБУ, прибуток ТАСКОМБАНКу за 9 місяців 2017 року склав 42,49 млн. грн. Більше того, за 9 місяців 2017 року ТАСКОМБАНК зміг наростити чистий процентний дохід на 470,5% — це кращий результат серед усіх 60 банків, що брали участь у рейтингу. За 9 місяців 2017 року дохід ТАСКОМБАНКу перевищив позначку 1,3 млрд. грн.

Про Банк: АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк. Нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує укріплювати свої позиції. Входить до трійки найнадійніших банків за версією видання «Личный счет» та в трійку банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт рейтинг». Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011 р.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>