"Газова" заборгованість підприємств перед Нафтогазом зменшилась на 5,7%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 5,7%.

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 21 листопада 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 27,6 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 1 680 млн грн (5,7%)», йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 78% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 12%, борг прямих промислових споживачів — близько 10%.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 21,5 млрд грн, з них за 2017 р. — 5,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 1 569 млн грн (6,8%).

Читайте також: Нафтогаз тепер очікує від Кабміну затвердження стратегії розвитку

Найбільша сумарна прострочена заборгованість за використаний газ в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Донецької (5,2 млрд грн), Дніпропетровської (4 млрд грн), Харківської (1,6 млрд грн), Луганської (1,3 млрд грн), Одеської (1 млрд грн) областей та м. Києва (2,3 млрд грн).

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 694 млн грн (18,3%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 3 104 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-