Нафтогаз сплатить $37 тисяч американським лобістам

Нафтогаз сплатить $37 тисяч американським лобістам

828
Ukrinform
Нафтогаз уклав договір з американською компанією Yorktown Solutions для підтримки своїх дій  у США.

Метою угоди є належне інформування щодо ризиків будівництва газопроводу «Північний потік 2» для розвитку об'єднаного європейського ринку газу та щодо перебігу реформи ринку газу України, повідомляє  Департамент з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». 

"Закупівля послуг Yorktown Solutions пов’язана з необхідністю реагування на активізацію лобістської кампанії ПАО «Газпром» щодо просування будівництва газопроводу «Північний потік 2». За даними американських ЗМІ, тільки у третьому кварталі поточного року на реалізацію цієї кампанії у США було витрачено близько 1 млн дол. Нафтогаз активізує дії в США у відповідь на звернення 16 народних депутатів України, які вимагають посилити роботу з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України за кордоном", - пояснили в "Нафтогазі".

Зазначається, що послуги включатимуть серед іншого організацію зустрічей у Конгресі США та його комітетах, а також з представниками органів виконавчої влади в адміністрації президента США та провідними аналітичними центрами.

Читайте також: Гройсман розкритикував Нафтогаз за затягування реформи

Вартість послуг Yorktown Solutions становить 37 тис. дол. США. 

Договір діятиме до кінця грудня 2017 року.

Yorktown Solutions LLC (США) має значний досвід надання консультаційних послуг на ринку Сполучених Штатів. У компанії працюють фахівці, які в минулому безпосередньо опікувалися енергетичними питаннями України в уряді США. Компанія має всі необхідні ліцензії на лобістську діяльність, видані Міністерством юстиції США, та зареєструвала відносини з "Нафтогазом" в установленому порядку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>