ДПЗКУ: Фінансування аграріїв минулого сезону збільшили у 4 рази

ДПЗКУ: Фінансування аграріїв минулого сезону збільшили у 4 рази

Укрінформ
Форвардна програма ДПЗКУ сприяє фінансовій підтримці дрібних та середніх сільгоспвиробників, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 тонн.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш. 

«Наразі ми працюємо з фермерами, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 тонн. У майбутньому ми плануємо розширювати співробітництво з малими та середніми сільгоспвиробниками. Головне, щоб підприємства були фінансово стабільними, щоб у них не було відкритих судових справ, де вони виступають відповідачами», - зазначив керівник корпорації.

За інформацією Гавриша, найчастіше за авансуванням в ДПЗКУ звертаються дрібні і середні сільгоспвиробники, які швидко розвиваються і тому відчувають потребу в оборотних коштах.

«Ми намагаємось зробити умови участі у нашій форвардній програмі прозорими, вигідними та зрозумілими для фермерів і йдемо їм назустріч. Тому коло постійних клієнтів корпорації постійно зростає і сьогодні налічує близько 1100 сільськогосподарських виробників. Серед партнерів корпорації – підприємства, які співпрацюють з нею вже 4-5-й сезони поспіль та задоволені такою співпрацею», - наголосив він.

Читайте також: Експерт: Виробництво зернових цьогоріч зменшиться на 5,9%, але це не є критичним

Протягом минулого сезону держкорпорація значно розширила програму форвардних закупівель і збільшила обсяги фінансування аграріїв у 4 рази.

Регіональні відділи та філії ПАТ «ДПЗКУ» продовжують приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програмі форвардних закупівель зерна врожаю 2018 року.

Як повідомляв Укрінформ, представники ДПЗКУ спільно з керівництвом Департаменту боргової політики Міністерства фінансів України брали участь у зустрічі з керівництвом Департаменту корпоративного бізнесу Ексімбанку КНР, в ході якої опрацьовувались варіанти більш ефективного використання кредитних коштів та можливі засоби полегшення фінансового навантаження на ДПЗКУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-