Цьогоріч у сферу стартапів інвестували майже $88 мільйонів - Мінекономіки

Цьогоріч у сферу стартапів інвестували майже $88 мільйонів - Мінекономіки

Укрінформ
За останні 5 років у сферу стартапів в Україні було інвестовано 400 мільйонів доларів, а цього року - 88 мільйонів доларів. 

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив  заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 «На сьогоднішній день, можу сказати, що за останні 5 років було інвестовано близько 400 мільйонів доларів у сферу стартапів, а за останній рік - це 88 мільйонів. Тобто, динаміка є», - сказав Титарчук.

За його словами, за останній час в Україні було близько 2-х тисяч різноманітних стартапів, але ж не усі вони успішні. Зазвичай із 5-ти лише один може принести успіх, тому що є певні ризики. 

Заступник міністра переконаний, що такі показники є яскравим свідченням того, що українці є талановитою інноваційною нацією, з інженерним інтелектом. Водночас він визнав, що у цій сфері є свої проблеми.

«Не все є ідеально, але той не помиляється, хто не працює. Тому в уряді є чітке бачення того, що у нас має бути правильна екосистема. І для того, щоб усе було добре, все починається зі школи, університетів, щоб були інновації та винаходи, але вони мають бути не просто для того, щоб їх зробити, а такими, яких вимагає бізнес», - сказав Титарчук.

Читайте також: Мінекономіки: Приєднання до конвенції Пан-Євро-Мед - стимул для українських експортерів

Він нагадав про те, що нещодавно офіційно була створена Рада інновацій, яку очолив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, куди увійшли не тільки представники державних органів влади, а й представники міжнародних організацій, українські найкращі представники сфери інновацій та народні депутати.

«Для того, щоб був позитивний результат у нашій державі, має бути командна робота», - додав заступник міністра. 

Він також наголосив, що прагнення України інноваційно розвиватися підтримують у світі. Зокрема, вчора відбувся візит представника Світового банку, який про це говорив.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-