Аудит для Укроборонпрому: концерн шукає стратегічного консультанта

Аудит для Укроборонпрому: концерн шукає стратегічного консультанта

Укрінформ
"Укроборонпром" оголосив тендер вартістю 130 млн грн на надання послуг стратегічного, операційного, технологічного, фінансового огляду та діагностики діяльності державного концерну (ДК) та його учасників.

Відповідна позиція вже відкрита на сайті системи ProZorro.

"Надання послуг стратегічного, операційного, технологічного, фінансового, юридичного огляду та діагностики (дью ділідженс) діяльності ДК "Укроборонпром" та його учасників, вдосконалення розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації концерну, підпорядкованих підприємств та товариств, та супроводу практичного впровадження розроблених спеціалістами рекомендацій", - йдеться в предметі закупівлі. 

Як заявили в "Укроборонпромі", завдяки цим заходам очікується отримати реструктуризовані активи, які будуть сформовані в кілька акціонерних холдингових компаній, кожна з яких спеціалізуватиметься на певному секторі оборонної промисловості та матиме можливість виходу на ринки капіталу.

"Таким чином, вперше в історії України для виконання цього завдання буде залучена провідна консалтингова компанія, або навіть консорціум компаній, світового рівня, що має потужний ефективний досвід у роботі у сфері оборонної промисловості. Для вибору такої компанії в "Укроборонпромі" вже створено Тендерний комітет, до складу якого увійшов фахівець Незалежного антикорупційного комітету оборони Transparency International-Ukraine. Саме Тендерний комітет проведе всі необхідні заходи за процедурою "конкурентного діалогу", - повідомили в ДК.

Читайте також: Держаудит в Укроборонпромі проведуть найближчим часом

Зазначається також, що "Укроборонпром" продовжує один з основних етапів реформування концерну – "глобальну трансформацію, яка включає міжнародний аудит та стратегічний консалтинг відповідно до найкращих практик світового рівня".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-