Авіалінії Антонова: у лоукост-базу в Гостомелі треба інвестувати мільярд

Авіалінії Антонова: у лоукост-базу в Гостомелі треба інвестувати мільярд

Укрінформ
Щоб створити інфраструктуру, яка дозволила б обслуговувати рейси лоукост-авіакомпаній на базі аеродрому в Гостомелі, знадобиться мільярд гривень інвестицій або державної фінансової підтримки.

Про це заявив директор авіакомпанії "Авіалінії Антонова" Михайло Харченко в інтерв'ю РБК-Україна.

"З урахуванням того, що у нас немає терміналу, необхідно близько півмільярда гривень для створення інфраструктури, яка дозволила б почати обслуговувати пасажирські рейси Ryanair. Крім того, приблизно стільки ж потрібно вкласти в ремонт під'їзних шляхів до аеропорту. У сукупності, для того, щоб приймати лоукостер, нам необхідно приблизно один мільярд гривень. Всі ці розрахунки ми передали в Кабмін ", - повідомив директор "Авіалінії Антонова".

Харченко наголосив, що авіакомпанія зацікавлена в пасажирських перевезеннях як однієї зі статей доходів для підприємства, однак остаточне рішення про необхідні інвестиції повинні приймати в уряді.

За його словами, сама компанія не може дозволити собі інвестиції в розвиток пасажирського сегменту, оскільки зароблені авіакомпанією кошти, "використовуються, в основному, для забезпечення життєдіяльності величезного колективу держпідприємства "Антонов", в тому числі - проведення конструкторських робіт і підтримання льотної придатності експлуатованих суден".

Читайте також: Термінал у Гостомелі зможе обслуговувати кілька лоукостів - ДП "Антонов"

Він зазначає, що "Авіалінії Антонова" були сконцентровані на транспортуванні вантажів, відповідно, в Гостомелі немає необхідної для пасажирських перевезень інфраструктури та пасажирського терміналу.

"Нам необхідний або інвестор, або державна підтримка", - резюмував він.

Як повідомляв Укрінформ, технічні розробки проекту терміналу в Гостомелі передбачають обслуговування декількох авіакомпаній. Водночас, попередню оцінку вартості проекту в ДП "Антонов" тоді дати не змогли.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-