Закарпаття не отримало 107 мільйонів від

Закарпаття не отримало 107 мільйонів від "дорожнього експерименту" - Москаль

Укрінформ
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що ситуація із надходженням в область коштів на ремонт автодоріг за рахунок перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень до сьогодні не вирішена. 

Про це Москаль заявив на своєму офіційному сайті. 

«За вересень область мала отримати понад 55 мільйонів гривень від «дорожнього експерименту», а за жовтень – понад 51 мільйон. Разом ця сума становить понад 107 мільйонів гривень. На початку жовтня Мінфін усупереч нормативно-правовим актам вирішив забрати від Закарпаття 41 мільйон, зароблений у вересні, залишивши всього 14 мільйонів. Таке рішення не підтримав бюджетний комітет Верховної Ради, однак із тих пір Закарпаття не отримало ні 14 мільйонів, ні 55 мільйонів, зароблених у вересні, ні 51 мільйон, зароблений у жовтні. Ми не отримали нічого, при тому, що «дорожній експеримент» залишається єдиним серйозним джерелом фінансування ремонту наших автодоріг, а погода все ще дозволяє проводити дорожні роботи», - сказав Москаль.

Читайте також: Митниці на ремонт доріг цьогоріч спрямували понад 10 мільярдів

Голова Закарпатської ОДА направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману телеграму з проханням особисто втрутитися в ситуацію і якнайшвидше вирішити її.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-