Рахунки "Артемсолі" арештували

Рахунки "Артемсолі" арештували

919
Ukrinform
Робота державного підприємства «Артемсіль» може бути паралізована через арешт рахунків.

Про це повідомляє прес-служба солевидобувного підприємства.   

"Вчора увечері, 2 листопада, були арештовані рахунки ДП «Артемсіль», робота підприємства може бути паралізована. Як стало відомо, арешт відбувся в результаті відкриття виконавчого провадження на стягнення з ДП «Артемсіль» 70,5 мільйона гривень штрафних санкцій в результаті порушення умов договору з КПВІ «Пам'ять» в період 2014 -2015 років", - йдеться у повідомленні.

На даний момент виконавча служба не повідомила належним чином ДП «Артемсіль» про відкриття виконавчого провадження, що є порушенням ст. 28 закону України і ст. 19 Конституції України. Згідно з отриманою вчора увечері інформацією з банків, які обслуговують рахунки підприємства, відкрито виконавче провадження про примусове виконання і винесено постанову про арешт майна ДП «Артемсіль». Таким чином, в результаті судових тяжб між колективним підприємством воїнів інтернаціоналістів (КПВІ) «Пам'ять» та ДП «Артемсіль», держпідприємство має виплатити штраф у сумі 63,95 мільйона гривень, судовий збір - 172,5 тисячі гривень і виконавчий збір - 6,4 мільйона гривень. У свою чергу, ДП «Артемсіль» звернулося з касаційною скаргою до Вищого господарського суду України на винесені судові рішення.

Читайте також: Артемсіль за рахунок експорту перевиконала план з виробництва солі на 13,8%

Спірний договір про пуско-налагоджувальні роботи між КПВІ «Пам'ять» та ДП «Артемсіль» був укладений 28 жовтня 2005 року на термін більш як 11 років. На момент укладення в договорі встановлена орієнтовна сума - 16,06 мільйона гривень, яку 20 червня 2014 року збільшили до 63,95 мільйона гривень. Згідно з умовами договору, в результаті порушення в 2014 -2015 рр. ДП «Артемсіль» своїх зобов'язань стало можливим стягнення з підприємства 63,95 мільйона гривень.

На сьогоднішній день керівник державного підприємства Вікторія Луценко вживає всіх можливих заходів щодо попередження списання коштів. Вже направлені звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції, Прокуратури Донецької області, НАБУ, повторно до Комітету Верховної Ради з антикорупційної політики та голові Донецької ОДА з проханням посприяти у вирішенні цього питання.

У разі списання з рахунків ДП «Артемсіль» вищевказаних штрафних санкцій може бути поставлено під загрозу виконання соціальних зобов'язань, а саме - виплати премії за вислугу років та винагороди за загальними підсумками роботи, які були заплановані на кінець 2017 року. Проте керівництвом підприємства вживаються заходи, спрямовані на своєчасну виплату працівникам ДП «Артемсіль» заробітної плати та виконання всіх фінансових зобов'язань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>