Позичальникам "Михайлівського" пропонують нові умови реструктуризації боргів

Позичальникам "Михайлівського" пропонують нові умови реструктуризації боргів

1281
Ukrinform
У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб запропонували позичальникам банку "Михайлівський" нові умови реструктуризації кредитної заборгованості.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, рішенням виконавчої дирекції від 26 жовтня 2017 року, погодив внесення тимчасових змін в раніше затверджені умови реструктуризації кредитної заборгованості за всіма споживчими бланковими кредитами/овердрафтами, наданими ПАТ "Банк Михайлівський". Таке рішення стало черговим кроком у послідовній роботі Фонду зі створення найбільш сприятливих умов для позичальників ПАТ "Банк Михайлівський", - йдеться в повідомленні.

Так, зокрема: на період з 3 листопада 2017 р. по 31 грудня 2017 р. запроваджується єдина процентна ставка як за строковою, так і за простроченою заборгованістю в розмірі 0,1% на місяць (1,2% річних), а на період з 1 січня 2018 р. по 31 березня 2018 р.  - 0,1% на місяць (1,2% річних) за строковою заборгованістю та в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за простроченою. У Фонді гарантування зазначають, що з 1 квітня 2018 р. буде відновлено Умови реструктуризації, які діяли до внесення змін, а саме 3% на місяць (36% річних) за строковою та 5% на місяць (60% річних) за простроченою заборгованістю.

Читайте також: Справа на 500 мільйонів: п'ятеро з банку "Михайлівський" отримали підозри

Як повідомлялося, навесні поточного року було затверджено Умови реструктуризації кредитної заборгованості фізичних осіб за всіма споживчими бланковими кредитами/овердрафтами, наданими ПАТ "Банк Михайлівський". З моменту запровадження Умов реструктуризації і до 1 жовтня 2017 р. за більш ніж 43,6 тис. кредитних договорів була здійснена оплата, що є підтвердженням акцептування позичальниками умов реструктуризації, а понад 5,6 тис. позичальників протягом квітня-вересня поточного року повністю виконали свої зобов'язання перед банком.

Крім того, усі платежі, сплачені позичальниками банку на рахунки в банку "Михайлівський" до моменту запровадження реструктуризації, також були зараховані на погашення  заборгованості та враховані при нарахуванні відсотків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>