Гройсман: На наступний рік передбачено понад 40 мільярдів на будівництво доріг

Гройсман: На наступний рік передбачено понад 40 мільярдів на будівництво доріг

1084
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав автомобілістів і дорожників з професійним святом.

Текст привітання оприлюднений на Урядовому порталі.

«Для успішного функціонування економіки будь-якої країни необхідна широка мережа якісних автомобільних шляхів та розвинутої транспортної інфраструктури. Поєднуючи різні регіони, здійснюючи доставку вантажів і пасажирські перевезення, автомобілісти і дорожники забезпечують базові економічні процеси, без яких неможливий подальший поступ будь-якого національного господарства», - зазначив Гройсман.

За його словами, в умовах запровадження секторальних реформ і реорганізації в багатьох сферах економіки та суспільства, вимоги до дорожньо-транспортної галузі зростають. Для подальшого розвитку і позитивних змін необхідно змінювати транспортну інфраструктуру, модернізувати систему вантажного та пасажирського транспорту. Розуміючи це, уряд розглядає капітальний ремонт і будівництво доріг як один з пріоритетів у коротко- та середньостроковій перспективі. «Саме тому в проекті бюджету на наступний рік передбачено понад 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг. Впевнений, що через кілька років результати цієї роботи будуть помітні кожному українцеві», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Децентралізація влади в Україні: з’явилися гроші і нові керівники

З нагоди професійного свята він побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я та матеріального достатку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>