Рева пояснив, як вирахували вартість року страхового стажу

Рева пояснив, як вирахували вартість року страхового стажу

5197
Укрінформ
Міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив, що вартість року страхового стажу вираховувалася виходячи з мінімальної суми внеску українців до Пенсійного фонду та коефіцієнту.

Про це він заявив під час прес-сніданку в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мінімальний страховий внесок українців 704 гривні. Тобто за кожен місяць людині, якщо вона сплачує не менше 704 гривні, нараховується один місяць страхового стажу. Відповідно до закону, в разі, якщо у вас немає страхового стажу, ви можете компенсувати його з коефіцієнтом 2. Тобто за кожен місяць, якщо у вас є таке бажання і можливість, ви сплатите 1408 гривень. 1408 гривень помножте на 12 місяців і ви отримаєте  суму понад 16 тисяч гривень», -  заявив Рева, пояснюючи журналістам, як вираховувалася сума, за яку українцям пропонують купити рік страхового стажу в разі необхідності.

Читайте також: Гройсман не виключає спроб зупинити пенсійну реформу через суд

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 3 жовтня ухвалила у другому читанні законопроект щодо пенсійної реформи. Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-