Порошенко обговорив участь

Порошенко обговорив участь "дочки" General Electric у модернізації Укрзалізниці

Укрінформ
Президент Петро Порошенко провів зустріч з президентом і виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation пані Джеймі Міллер, під час якої обговорювалися перспективи участі американської сторони у модернізації Укрзалізниці.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

"Глава держави відзначив плідний розвиток політичного діалогу між Україною та США, який ефективно сприяє активізації двосторонньої економічної співпраці, у тому числі залученню провідних американських компаній до України", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі були обговорені перспективи участі американської сторони у модернізації ПАТ "Укрзалізниця", зокрема у оновленні парку локомотивів українського підприємства.

Порошенко висловив сподівання, що подальше співробітництво з General Electric Transportation сприятиме посиленню транспортного, транзитного та експортного потенціалу нашої країни.

Читайте також: Укрзалізниця планує взяти в лізинг до 30 локомотивів від General Electric

За його словами, стратегічна співпраця з General Electric Transportation з локалізацією виробництва на українській території стане проривом у двосторонній взаємодії в сфері модернізації транспортного сектору України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-