В Укрзалізниці презентували свої можливості іноземним інвесторам

В Укрзалізниці презентували свої можливості іноземним інвесторам

699
Ukrinform
В.о. голови правління ПАТ "Укразалізниця" Євген Кравцов презентував міжнародним інвесторам інвестиційну привабливість української залізниці.

Під час телефонного конференц-зв'язку було обговорено перспективні напрямки співпраці Укрзалізниці з представниками провідних міжнародних інвестиційних компаній, які зацікавлені в бізнес-діалозі, повідомили Укрінформу в прес-службі товариства.

Кравцов, зокрема, презентував потенційним інвесторам ключові досягнення компанії за 6 місяців 2017 року, основні фінансово-економічні показники та дані консолідованої фінансової звітності товариства за перше півріччя 2017 року, огляд якої здійснено незалежним аудитором Ernst&Young.

Зокрема, за словами Кравцова, чистий прибуток компанії в першому півріччі 2017 порівняно з аналогічним періодом 2016 року склав 122 млн грн (+3,9 млрд грн), доходи від перевезень зросли до 32,3 млрд грн (+4,6 млрд грн), операційні витрати зменшено на 200 млн грн, капітальні інвестиції зросли на 80% (до 3,4 млрд грн), заробітна плата персоналу підвищена на 32,4 %, а обсяг доступної ліквідності товариства становить більше 10 млрд грн. "Усі ці позитивні зміни у фінансовому стані компанії підвищують її інвестиційну привабливість", - переконаний керівник Укрзалізниці.

Читайте також: Одесу зі Львовом з'єднає нічний експрес

Він також ознайомив потенційних інвесторів зі структурними перетвореннями в Укрзалізниці, презентував плани компанії щодо інвестиційної та тарифної політики, подальшої корпоратизації та стратегії розвитку компанії на  найближчі 5 років.  

«Діалог з інвесторами – це звичайна практика для публічних компаній. Укрзалізниця як така  демонструє відкритість не тільки у відносинах із клієнтами, а й з інвесторами, з якими вже співпрацюємо, та з тими, кого бачимо своїми партнерами в майбутньому. Ми відкрито розповідаємо потенційним інвесторам про стан галузі, шляхи розвитку, її майбутнє та відповідаємо на їхні запитання. Ми маємо бути постійно на зв’язку, адже відкритість – це важливий механізм для довіри та співпраці", – підкреслив керівник Укрзалізниці.

Конференц-зв'язок відбувся за участю українських аналітиків інвестиційної компанії Dragon Capital Андрія Безп’ятова та Віктора Луговика. Загалом на зв’язку з ПАТ «Укрзалізниця» були 23 потенційні інвестори.

У липні 2017 року Укрзалізниця вже отримала підтримку на форумі інвесторів у Лондоні Ukraine Investor Day, організованому компанією Dragon Capital.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>