МВФ: пенсійна реформа - обов'язковий елемент для чергового траншу

МВФ: пенсійна реформа - обов'язковий елемент для чергового траншу

4450
Ukrinform
Запровадження пенсійної реформи в Україні, яка відповідатиме цілям програми підтримки МВФ, є обов'язковим елементом для завершення четвертого перегляду Фонду та прийняття рішення про надання наступного траншу Україні.

Про це заявив під час брифінгу в четвер у Вашингтоні офіційний представник МВФ Вільям Мюррей, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми перебуваємо у тісному контакті з (українською – ред.) владою щодо пенсійної реформи. Її імплементація залишається критично важливою умовою для четвертого перегляду в рамках програми (кредитування – ред.) МВФ в Україні", - зауважив представник Фонду.

Він підкреслив, що діалог ведеться, в тому числі, на найвищому рівні. У цьому зв'язку Мюррей нагадав, що перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон повернувся з Києва менше ніж два тижні тому.

Читайте також: Виконання програми МВФ критичне для України - посол Йованович

"Ми закликаємо уряд і парламент забезпечити, щоб адаптоване пенсійне законодавство досягло цілей реформи, розробленої у взаємодії з МВФ і Світовим банком", - наголосив представник Фонду.

Він зауважив також, що МВФ готовий до подальшого тісного співробітництва з Києвом щодо будь-яких можливих коригувань проекту закону про пенсійне забезпечення, необхідних для досягнення цілей реформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-