Нардепи взялися за розробку закону про криптовалюти

Нардепи взялися за розробку закону про криптовалюти

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності розпочав роботу над розробкою законопроекту, який дозволить врегулювати статус криптовалют в Україні.

Про це написав голова фінкомітету Сергій Рибалка у Фейсбуці.

«У нашому парламентському комітеті ми почали роботу над законопроектом про криптовалюти. Вони набирають все більшої популярності в світі», - написав Рибалка.

Він також додав, що багато країн також вже працюють над власними системами регулювання ринку криптовалют.

«Ми не маємо права закривати очі на цю проблему з кількох причин. Наш IT-потенціал дозволяє Україні претендувати на лідерство в розвитку нових фінансових технологій, і нам вкрай необхідний розвиток цивілізованого ринку. Також нам не завадить залучення в Україну нових інвестицій», - зазначив голова фінкомітету ВР.

Читайте також: В Україні вперше офіційно продали квартиру за криптовалюту

За його словами, сьогодні криптовалюта - це вкрай ризикований спекулятивний фінансовий інструмент, який не має ніякої реальної вартості окрім спекулятивного попиту.

«Тому досвід нашого банкопаду і фінансових пірамід зобов'язує нас думати про захист інтересів людей, яких можуть масово обдурити. На нараді в комітеті були присутні представники НБУ, Мінфіну, інших державних органів, представники ринку криптовалют, серйозні експерти. Збираємо думки і пропозиції і будемо писати проект закону», - зазначив Рибалка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-