ГПУ оголосила підозру трьом чиновникам Фонду держмайна

ГПУ оголосила підозру трьом чиновникам Фонду держмайна

Укрінформ
Генпрокуратурою повідомлено про підозру трьом службовим особам Фонду державного майна України, керівникам ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» та ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод» у зловживанні службовими обов'язками.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«У провадженні управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, перебуває кримінальне провадження, розпочате за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Фонду державного майна України, Міністерства промислової політики України, публічного акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод» під час внесення змін, виконання та контролю за виконанням умов договору купівлі-продажу акцій державної акціонерної холдингової компанії «Чорноморський суднобудівний завод», за яким 90,25% акцій останнього придбало ПАТ «ХСЗ», - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, в ході досудового розслідування встановлено, що службові особи Фонду державного майна України, ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» та ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод», достовірно знаючи, що умови договору купівлі-продажу пакета акцій ДАХК «ЧСЗ», до якого були включені інвестиційні зобов'язання, зокрема, щодо створення нових робочих місць, технічного переозброєння та розвитку суднобудівних потужностей на 49 млн грн, не були виконані, 27.06.2012 року склали офіційний документ - Акт підсумкової перевірки, до якого внесли завідомо неправдиві відомості про те, що інвестиційні зобов'язання виконані.

Читайте також: Данилюк розповів, як продаватимуть держпідприємства без ФДМУ

За вказаних обставин Генеральною прокуратурою України трьом службовим особам Фонду державного майна України, а також керівникам ПАТ «ХСЗ» та ДАХК «ЧСЗ» 27 вересня 2017 року повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

На даний час досудове розслідування триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-