Порошенко про зустріч з Трампом: Ми відчули справжнє плече друга

Порошенко про зустріч з Трампом: Ми відчули справжнє плече друга

1497
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко надзвичайно позитивно оцінив результати зустрічі з президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом і його командою.

Про це він розповів під час брифінгу для українських журналістів після переговорів у Нью-Йорку, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Можу сказати, що зустріч, яка тривала годину (замість 30 хвилин за розкладом – ред.), була надзвичайно продуктивною. Ми відчули справжнє плече нашого друга і партнера. Можу сказати, що я як президент надзвичайно задоволений поточним безпрецедентним рівнем співпраці між Україною і Сполученими Штатами Америки", - зауважив глава Української держави.

У цьому зв'язку він відзначив позитивний результат переговорів одразу за кількома аспектами.

Читайте також: Порошенко: Мене вразила підтримка України в ООН

По-перше, "було дуже важливо почути повну, дуже потужну підтримку реформ, які відбуваються в Україні й позитивну оцінку результатів, які ми цими реформами досягли". Президент також поінформував, що двостороння співпраця з підтримки реформ "буде ефективно продовжуватися". 

По-друге, за його словами, відбулася "дуже жвава й детальна дискусія" щодо майбутніх аспектів співпраці України і США. "Ми домовились, що нашою головною метою є деокупація (України – ред.), відновлення суверенітету і якнайшвидше принесення миру на українську землю", - підкреслив Порошенко.

По-третє, відбулося детальне обговорення економічної співпраці. "Особливо приємно відзначити великий успіх щодо першого розміщення українських суверенних бондів на світових ринках і великий попит, який був на українські цінні папери. Інвестори доларом голосують за успіх і довіру до українських реформ", - підкреслив глава держави. 

У цьому зв'язку він акцентував, що значна кількість цих інвесторів представляла американські компанії. "Це також форма довіри й упевненості в успішності українських реформ не тільки з боку американської влади, але і з боку американського бізнесу", - наголосив Президент України.

До того ж, за словами Порошенка, надзвичайно важливим є "спільне бачення нової якості безпекової співпраці" між Україною і США. "Ми обговорили детально всі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від співпраці з воєнною академією у Вест-Пойнті, яку ми відвідали кілька днів тому, і, завершуючи співпрацею з міністерством оборони США та іншими інституціями", - зауважив Петро Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-