Гройсман: В Україні розроблять спеціальну програму кредитування агровиробників

Гройсман: В Україні розроблять спеціальну програму кредитування агровиробників

480
Укрінформ
Міжвідомча робоча група за участі представників банківського сектору розробить спеціальну програму державної підтримки сільськогосподарських виробників. 

Відповідне розпорядження віддав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань кредитування сільськогосподарських виробників, повідомляє Урядовий Портал.

«Доступ до розумних кредитних ресурсів  - один з шляхів зростання. Нам треба  сфокусувати адресність допомоги, заздалегідь розробити всі нормативні акти, аби з січня розпочати реалізацію всіх ініціатив. Завдання - відродити тваринницький комплекс", - підкреслив Гройсман.  

Робоча група, яку очолить перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, має до 1 листопада 2017 року подати на розгляд Уряду перші напрацювання по програмі. 

Читайте також: Гройсман сподівається, що ВР цього тижня ухвалить пенсійну та судову реформи

Нагадаємо, у 2018 року на підтримку агросектору планується виділити з державного бюджету України 7,3 млрд грн: в тому числі 1 млрд грн – на підтримку фермерів і 2 млрд грн – на здешевлення кредитів для створення нових молочнотоварних комплексів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-