Портові збори для танкерів з нафтою зменшать на 75%

Портові збори для танкерів з нафтою зменшать на 75%

816
Укрінформ
Кабінет міністрів України прийняв рішення знизити портові збори на 20% з 1 січня 2018 року.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на ІІ Міжнародній транспортній конференції високого рівня «Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія» в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми з 1 січня 2018 року зменшуємо на 20% портові збори для нетранзитних вантажів в країні. Це тільки перші кроки, які ми будемо робити», - сказав Гройсман.

За його словами, також буде зменшено на 75% ставки портових зборів для танкерів з нафтою та нафтопродуктами в порту "Южний".

Читайте також: Гройсман обіцяє взятися за стабілізацію цін в країні

Як повідомляв Укрінформ, Гройсман перебуває в Одесі з робочою поїздкою. Він узяв участь у церемонії закладення капсули з нагоди будівництва злітно-посадкової смуги комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса».

Планується, що Глава уряду також проведе переговори з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом. Тема зустрічі – прикордонне співробітництво та реалізація Дорожньої карти співробітництва двох держав.

Гройсман також має намір відкрити новий «АвтоХАБ» в Одеському морському порту та проінспектує хід капітального ремонту ділянки траси М05 Київ-Одеса км 402-409.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-