За 4 роки тіньовий оборот спирту може зменшитись з 46 до 10% - Мінагро

За 4 роки тіньовий оборот спирту може зменшитись з 46 до 10% - Мінагро

Укрінформ
У Мінагрополітики вважають, що в результаті провадження ринкових засад функціонування на ринку виробництва спирту обсяг тіньового обороту нелегального спирту має зменшиться з 46% до 10%. 

Про це під час круглого столу на тему: "Реформування спиртової галузі в Україні - час приймати рішення" сказав експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики Дмитро Ушенко, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"В результаті провадження ринкових засад функціонування та за рахунок того, що буде конкуренція на ринку між виробниками, ми очікуємо, що обсяг тіньового обороту нелегального спирту зменшиться з 46% до 10% через 4 роки, після імплементації реформи",- сказав Ушенко.

Читайте також: Мінагро: Держава може отримати від приватизації Укрспирту до 5 мільярдів

Він також зазначив, що у міністерстві очікують, що додаткові бюджетні надходження від роздержавлення підприємств спиртової галузі "складуть 20,6 млрд грн за 4 роки, за рахунок збільшення сплати акцизу, тобто детінізації ринку".

Ушенко наголосив, що після приватизації власники заводів будуть їх модернізувати, а їх потужності наближати до європейських стандартів.

"Так, лише за рахунок поліпшення енергоефективності є можливість зменшити собівартість спирту на 30%, і після модернізації ми зможемо конкурувати на європейському ринку",- наголосив Ушенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-