Nord Stream-2: Парубій пропонує маршалку Сейму спільну заяву

Nord Stream-2: Парубій пропонує маршалку Сейму спільну заяву

Фото
1088
Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував маршалку Сейму Польщі Мареку Кухцінському підписати спільну заяву щодо небезпеки, яку несе будівництво газопроводу Nord Stream-2.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, про це йшлося під час їхньої зустрічі в рамках робочого візиту Парубія до Польщі з метою участі у ХХVII міжнародному економічному форумі в м. Криниця-Здруй.

"Голова Верховної Ради України запропонував маршалку Польського Сейму підписати спільну заяву щодо небезпеки, яку несе будівництво газопроводу Nord Stream-2. Проект тексту листа Андрій Парубій передав своєму польському колезі. Проект цього листа було обговорено з головою Сеймасу Литви Вікторасом Пранцкєтісом під час нещодавньої зустрічі у Києві та запропоновано його підписати", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, проект "Північний потік-2" (Nord Stream-2) передбачає будівництво двох ниток газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. За планом загальна пропускна здатність має становити 55 мільярдів кубометрів за рік.

Читайте також: Отримання Газпромом кредиту на Nord Stream-2 можуть оскаржити - експерт

Для реалізації проекту створено компанію Nord Stream 2 AF, яка в квітні підписала угоди про фінансування проекту з Shell (Велика Британія - Нідерланди), OMV (Австрія), Engie (Франція), Uniper і Wintershall (обидві - Німеччина). У червні партнери перерахували на рахунки компанії понад один мільярд євро. Планується, що трубопровід почне працювати в 2019 році.

Фото: rada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-