Служба безпеки і ГПУ прийшли з обшуком до Укрзалізниці

Служба безпеки і ГПУ прийшли з обшуком до Укрзалізниці

1008
Укрінформ
Генеральна прокуратура України спільно з працівниками Служби безпеки проводять обшуки в підрозділах ПАТ "Укрзалізниця".

Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"Генеральною прокуратурою України під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України вживаються системні заходи до припинення фактів, пов'язаних із розкраданням грошових коштів у Публічному акціонерному товаристві "Укрзалізниця", зокрема тих, які призначалися для забезпечення належних умов перевезення пасажирів", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що підрозділом ПАТ "Укрзалізниця" на початку літа 2017 року нібито з метою належного функціонування систем кондиціювання пасажирських вагонів укладено з господарським підприємством договір на суму понад 3,8 млн грн щодо закупівлі 7 тонн холодоагента. Згідно з висновком судового експерта поставлена речовина не придатна для її використання у системах кондиціонування потягів, призначених для перевезення пасажирів.

Читайте також: Укрзалізниця: 62% пасажирських вагонів - без кондиціонерів

З метою документування відповідної злочинної діяльності у підрозділах ПАТ "Укрзалізниця" на теперішній час проводяться обшуки. Вже вилучено технічну документацію та понад 45 балонів із невідомою речовиною, яка, за супровідними документами, нібито є холодоагентом.

Вирішується питання щодо оголошення підозри службовим особам ПАТ "Укрзалізниця", які приймали неналежний товар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-