"У грудні дороги не будують": Президент наказав починати просто зараз

Укрінформ
Ремонт автомагістралей та мостів став проектом загальнонаціонального значення, тому Міністерство фінансів має невідкладно внести зміни у бюджетний розпис, аби якнайшвидше розпочати ремонт ряду автошляхів.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи відновлений у м. Ізюм на Харківщині міст через Сіверський Донець, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я переговорив із Прем’єр-міністром, з урядом і хочу наголосити, що ми маємо спільну позицію. І моя вказівка міністру фінансів: терміново внести зміни у бюджетний розпис, перші гроші та перші тендери, перші попередні оплати мають відбутися у серпні, а не в грудні», - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що нещодавно дізнався про те, що Мінфін у бюджетному розписі чомусь запланував ремонт і будівництво доріг на грудень.

Читайте також: Опалювальний сезон: соціальна сфера має бути готова до 1 вересня - Гройсман

«Я хочу повідомити новину: у грудні дороги не будуються, а ті, які будуються у грудні, по ним важко їздити", - підкреслив він.

Порошенко наголосив, що в різних точках на заході та сході, на півночі та півдні України кипить робота на міжнародних та національних трасах.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні глава держави перебуває із робочою поїздкою у Харківській області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-