Верховний суд підтвердив законність ліквідації двох банків

Верховний суд підтвердив законність ліквідації двох банків

Укрінформ
Верховний суд України скасував рішення попередніх інстанцій щодо незаконності ліквідації ПАТ «КБ «Преміум» та АТ «КБ «Союз».

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

«Верховний суд України, діючи в межах своїх повноважень, у серпні 2017 року скасував рішення судів попередніх інстанцій щодо ліквідації банку "Преміум". ВСУ встановив, що обставини справи стосовно цього банку досліджені не всебічно, тому направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції», - йдеться в повідомленні.

У Нацбанку зазначають, що це вже друга за останній місяць справа щодо виведеного з ринку банку, яку Верховний суд України направляє на новий розгляд. У липні 2017 року найвищим судовим органом країни скасовано рішення судів попередніх інстанцій стосовно незаконності ліквідації банку "Союз". Цю справу також направлено на новий розгляд.

Читайте також: Керівника філії Укрексімбанку затримали на хабарі у 60 тисяч

Наразі на розгляді в судах першої інстанції 21 подібна справа. Станом на 15 серпня 2017 року суди прийняли рішення, які набрали законної сили, відносно 11 банків. У цих рішеннях йдеться про відновлення діяльності або про скасування рішень щодо виведення з ринку таких банків, як "Фінансова ініціатива", "Союз", "Український інноваційний банк", "Капітал", "Велес", "Радикал банк", "ТК Кредит", "Східно-промисловий комерційний банк", "Київська Русь", "КСГ Банк", "Хрещатик".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-