Херсонську ТЕЦ може купити американська енергетична компанія

Херсонську ТЕЦ може купити американська енергетична компанія

Укрінформ
Херсонська ТЕЦ може бути в жовтні продана американській компанії GESS Ukraine, яка вже має 3 проекти в Херсонській області.

Про це повідомляє прес-служба ФДМ за результатами зустрічі заступника глави фонду Юрія Нікітіна з представниками американської компанії GESS Ukraine.

«Після трьох невдалих спроб у попередні роки ми хочемо знову виставити ТЕЦ на продаж. Підготували умови, які має розглянути робоча група з питань приватизації при уряді, а далі затвердити – уряд», - сказав Нікітін.

Сторони обговорили питання умов продажу, ціни і можливості реструктуризації боргів ТЕЦ, які становлять майже $4 млн.

За словами заступника глави ФДМУ, фонд докладе максимум зусиль, щоб провести прозору приватизацію ТЕЦ, і готовий розглядати будь-які прийнятні пропозиції з цього питання. Зокрема, Херсонська ТЕЦ може взяти участь у проекті розвитку альтернативної енергетики, ідея якого зараз активно популяризується в Україні. 

«Оголошення конкурсу заздалегідь заплановане на жовтень цього року», - зазначив Нікітін.

Читайте також: Фонд держмайна продаватиме по 25% акцій 8 об'єктів енергетики

Як наголосив представник «GESS Ukraine» Шон Едвард Лі, «компанія хоче зробити такий приватизаційний проект, щоб жоден з його учасників, у тому числі сама ТЕЦ, споживачі, не втрачав, а навпаки - отримував». 

Він також зазначив, що компанія вже має три бізнес-проекти на Херсонщині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-